У Генеральному консульстві Польщі у Львові відбудеться підписання угод про співпрацю між Львівським національним університетом ім. Івана Франка, Національним університетом «Львівська політехніка», Львівською національною академією мистецтв та польським Фондом «LEOPOLIS FOR FUTURE».

 Подія відбудеться в Генеральному консульстві Республіки Польщі у Львові 4 грудня 2014 року. Початок о 10.00. Угоди з польським Фондом підпишуть ректори ЛНУ ім. Івана Франка, Національного університету  «Львівська політехніка», а також Львівської національної академії мистецтв, яку запрошено до участі в другому випуску програми. У наступному випуску проекту в 2015 році візьмуть участь 25 студентів трьох згаданих вишів.

Від імені Фонду «LEOPOLIS FOR FUTURE» участь у підписанні угод візьмуть голова фонду Артур Ґабор та ініціатор його створення Ґжеґож Валюшевський. До участі в цій події запрошені також  керівники міста Львова та Львівської області.

На початку цього року поляки з великим почуттям солідарності слідкували за Революцією гідності. Тоді в середовищі польського бізнесу в місті Гданськ з’явилася ідея допомоги молодим українцям, які так відчайдушно борються за незалежність та європейський вибір України. Йшлося не лише про матеріальну допомогу, а й про передавання їм кращого досвіду та вмінь діяти в європейських умовах і стандартах.

 Ініціатором проекту став відомий польський бізнесмен Ґжеґож Валюшевський, який невдовзі згуртував навколо проекту найпотужніші польські та міжнародні фірми, що працюють на території Польщі. Свою підтримку проекту надав президент міста Гданська  Павел Адамович.

У квітні цього року Львів відвідали Ґжеґож Валюшевський ы президент Павел Адамович, які представили ідею проекту в Генеральному консульстві Республіки Польщі у Львові та  отримали підтримку Генконсула Ярослава Дрозда. Відтак, обидва ініціатори зустрілися з ректорами ЛНУ імені Івана Франка та НУ «Львівська політехніка». Польські партнери запропонували невідкладно розпочати попередній набір студентів обох ВНЗ, які після остаточного добору взяли участь у першому випуску програми та пройшли місячне професійне літнє стажування в найкращих польських і міжнародних фірмах у Польщі. До участі в програмі було запрошено  20 студентів обох університетів.

Свою участь в програмі молоді українці розпочали з IV Європейського фінансового конгресу в місті Сопоті, в якому беруть участь відомі польські, європейські та світові політики і бізнесмени. Далі українські студенти проходили безпосереднє професійне стажування в таких фірмах та організаціях, як PKN ORLEN (енергетика), FM BANK (банківська галузь), Wirtualna Polska (інтернет-портал), ORBIS S.A. (агентство подорожей), NBP (банківська галузь) та багато інших.

Завдяки ентузіазму ініціаторів і партнерів проекту за два місяці перший випуск програми був реалізований. Львівські  студенти повернулися з Польщі дуже задоволеними і сповненими нових умінь та енергії. Вони залишили після себе хороші враження на фірмах та підприємствах, де працювали.

Після успіху першого випуску програми ініціатори вирішили продовжити її. З цією метою й було засновано Фонд «LEOPOLIS FOR FUTURE», що реалізовуватиме програму в наступні роки. Польські та українські  партнери вирішили  закріпити цю співпрацю підписанням угоди  між Фондом і трьома львівськими ВНЗ.

 Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу