У четвер, 27 листопада, в ЖДУ імені Івана Франка завершився благодійний ярмарок «Подаруй Різдво бійцям АТО», головною метою якого був збір коштів для закупівлі теплих зимових речей бійцям, які перебувають в зоні АТО.

Протягом трьох днів, 24, 25 та 27 листопада, активно працювали арт-майстерні на соціально-психологічному факультеті. Крім того, можна було скуштувати домашніх солодощів і написати листи з теплими побажаннями бійцям, які перебувають в АТО.

ba_4 ba_3 ba_2 ba_1 ba_7 ba_5

А 26 листопада ярмарок розрісся до загальноуніверситетського масштабу. Студенти пригощали солодощами та запашним чаєм, радували майстер-класами, лотереями, сюрпризами та запрошували написати привітальні листи для військових.

Студентська соціальна служба для молоді ЖДУ імені Івана Франка висловлює подяку соціально-психологічному та фізико-математичному факультетам, ННІ іноземної філології, ННІ філології та журналістики, ННІ педагогіки за допомогу в організації ярмарку та зборі благодійних коштів.

Попередня сума зібраних благодійних коштів з ярмарку «Подаруй Різдво бійцям АТО» становить 1775 грн. Проте збір коштів наразі триває. Зокрема, вже 3 грудня студенти соціально-психологічного факультету запрошують до актової зали ЖДУ імені Івана Франка на залікове заняття, що проходитиме у формі Фестивалю інтерактивних театрів (для студентів 3 курсу спеціальності «Соціальна педагогіка») та матиме благодійний характер.

ЖДУ імені Івана Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *