Незабаром учні технікумів, коледжів і професійно-технічних навчальних закладів Полтави матимуть можливість перевірити свій рівень обізнаності в питанні адміністративної відповідальності за правопорушення, які майже щодня вчиняють неповнолітні.

Із лекціями на тему «Правопорушення, які ми вчиняємо щодня» правоохоронці спільно з фахівцями Головного управління юстиції області планують виступити в технікумах, коледжах та професійно-технічних навчальних закладах Полтави до кінця року. Зустрічі відбудуться у рамках Місячника профілактики протиправних дій неповнолітніх.

Для кращого засвоєння інформації учнівська молодь отримає буклети, розроблені фахівцями Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції в Полтавській області спільно з Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Така зустріч уже відбулася з учнями Полтавського професійного ліцею сфери послуг. Віктор Горобій, старший оперуповноважений Кримінальної міліції у справах дітей Полтавського міського управління міліції, говорив з молоддю про відповідальність за паління в громадських місцях, безквитковий проїзд у транспорті, забруднення навколишнього середовища, нецензурну лексику в громадських місцях, розпивання спиртних напоїв у громадських місцях, відвідування неповнолітніми нічних розважальних закладів та інші види протиправної поведінки.

Аби молодь мала змогу перевірити свій рівень обізнаності в питанні адміністративної відповідальності за низку порушень і запам’ятати важливу інформацію, головний спеціаліст Головного управління юстиції Лілія Токарєва вручила кожному слухачу буклет – лаконічну пам’ятку-нагадування.

Колектив авторів та правоохоронці, яким щодня доводиться реагувати на аналогічні порушення, переконані, що в такий спосіб вдасться привернути увагу молоді до проблеми порушення вимог суспільної моралі та ігнорування правових заборон. А відтак і сприяти підвищенню загального рівня правової свідомості молоді.

До завершення місячника організатори заходу планують виступити з курсом правових лекцій перед учнівською та студентською молоддю більшості технікумів, коледжів і професійно-технічних навчальних закладів міста.

ВЗГ УМВС України в Полтавській області

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу