Про це повідомила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун 1 грудня 2014 року у Міністерстві освіти і науки України – під час прес-конференції щодо антикорупційної діяльності МОН.
Перший заступник міністра Інна Совсун зазначила, що під антикорупційною діяльністю Міністерства освіти і науки мається на увазі не тільки хабарництво, а й випадки викриття та викоренення схем на вищому рівні, над якими Міністерство працює вже дев’ять місяців.

Зокрема, як повідомила перший заступник міністра, минулого тижня МОН прийняло два важливі рішення. Одне із них – ліквідація державного підприємства Інститут інноваційних технологій та змісту освіти МОН. «Одна із основних схем корупції – це модель закупівлі підручників. Процедура закупівлі залишалася вкрай непрозорою. Складно було поміняти людей, які започаткували та брали участь у цих процесах. Саме тому Міністерство протягом кількох місяців працювало над тим, щоб ліквідувати Інститут інноваційних технологій та змісту освіти, що відповідав за закупівлю підручників», – наголосила Інна Совсун.

За словами першого заступника міністра освіти і науки, на базі цієї громіздкої малоефективної структури, в якій працювало 612 співробітників, буде створено дві нові фахові установи: Інститут модернізації змісту освіти, основним завданням якого буде розробка навчальних планів, програм і підручників відповідно до оновлених державних стандартів, та Інститут освітньої аналітики, що забезпечить якісний збір, аналіз та узагальнення конче необхідної статистичної інформації, на основі якої можуть бути прийняті концептуально нові якісні рішення стосовно реформування сфери освіти. «Нові структури міститимуть значно меншу кількість штатних одиниць. Для порівняння: в Міністерстві освіти і науки, на відміну від Інституту інноваційних технологій та змісту освіти, працюють приблизно 300 співробітників», – повідомила Совсун.

Друге важливе рішення, за словами першого заступника міністра освіти і науки Інни Совсун, стосується позбавлення ліцензії одного приватного закладу – Київського університету культури.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу