Днями в Стрию Львівської області на базі Стрийської міської станції юних техніків відбулися Всеукраїнські відкриті змагання за Кубок України з автомодельного спорту серед учнівської молоді (кордові моделі у приміщеннях), організовані Українським державним центром позашкільної освіти. Змагання зібрали наймолодших автомоделістів України віком від 7 до 12 років.

Старти моделей проходили в єдиній в Україні спортивній споруді для автомоделістів. Змагалися вісім команд: із Хмельницької, Сумської, Львівської, Вінницької, Волинської та Рівненської областей, а також дві команди Стрийської міської станції юних техніків. Серед 68 моделей – витворів юних конструкторів і винахідників – розгорнулася запекла боротьба за нагороди Кубка України.

Для визначення результатів змагань застосовувалась комп’ютерна система вимірювання швидкості (з точністю до 0,001 с), розроблена та виготовлена вихованцями Стрийської міської СЮТ. Гостинні господарі забезпечили учасників змагань комфортним проживанням у готелі Стрийського аграрного коледжу. Вони подбали й про те, щоб змагання стали справжнім святом технічної творчості юних автомоделістів – забезпечили технічну підтримку, доброзичливе ставлення суддів та оргкомітету, підготували гарні нагороди та сувеніри переможцям і призерам змагань, додаткові полуденки зі смачними солодощами та вітамінними соками. На змаганнях не було переможених – усі учасники показали результати, що різнилися один від одного менше, ніж на 0,01 секунди!

Підсумком змагань стали призові місця команд у абсолютному заліку, які розподілились таким чином:

перше місце – команда № 1 Стрийської міської станції юних техніків;

друге – команда № 2 Стрийської міської станції юних техніків;

третє – команда Хмельницької області.

У заліку обласних команд:

перше місце посіла команда Хмельницької області;

друге – Сумської області;

третє – Львівської області.

Призери та переможці змагань нагороджені кубками, медалями та цінними подарунками від організаторів. Вітаємо всіх переможців і призерів змагань з автомодельного спорту.

За інформацією УДЦПО

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу