Нещодавно вихованці гуртка історичної реконструкції Українського державного центру позашкільної освіти на чолі з керівником Рязанцевим Є.Є. взяли участь у благодійному фестивалі «Стежками героїв». Метою заходу було патріотичне виховання молоді та збір коштів на потреби українських бійців на фронті.

У програмі фестивалю були лицарські турніри з історичного фехтування, дружній турнір спорт-меч, у рамках якого відбулись змагання між командами “Айна Бера” та “Київград”, представлений гуртківцями Українського державного центру позашкільної освіти. Ярмарок-продаж витворів народних майстрів, козацькі вистави, весела розважальна програма для дітей і дорослих – все можна було побачити впродовж дня. Усі охочі мали змогу взяти участь у роботі різноманітних майстер-класів. Кульмінацією фестивалю стала видовищна факельна хода добровольчих батальйонів.

Закінчився фестиваль «Стежками героїв» концертом драйвових українських гуртів під відкритим небом. Подібні заходи не тільки об’єднують колектив реконструкторів історії, а й навчають практично допомагати героям, любити Вітчизну та бути готовим її відстоювати. Усі кошти, зібрані на благодійному фестивалі, будуть витрачені на потреби бійців АТО.

За інформацією УДЦПО

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу