Нещодавно в Українському державному центрі позашкільної освіти відбулись змагання з брейк-дансу KIDSDANCEBATTLE. У незвичайній танцювальній битві взяли участь понад шістдесят учасників у номінації 1х1, і тридцять дев’ять – у номінації 3х3. Приголомшливі елементи брейк-дансу та цілі номери вразили глядачів стрімкою динамікою рухів і надзвичайним ритмом. Судити змагання прийшли такі професіональні бі-бої, кожен із яких відомий під стильним іменем: bboy Сherep, bboy Сrazy L, bboy Uzi-rock, bboy Kit, bboy Mal, які продемонстрували показовий виступ. Музичний рай для брейк-дансерів створював діджей dj 34. Бойовий настрій підтримував і спрямовував у русло заздалегідь спланованої програми MC Maximove.

Водночас із проведенням змагань відбулися показові батли серед професійних бі-боїв. Було проведено багато джемів, у яких учні обмінювалися знаннями та вміннями.

Усі присутні діти й їхні батьки, які не займаються брейк-дансом, але цікавляться ним, прийшли подивитись KIDSDANCEBATTLE й отримали гарний настрій!

Номінація 1х1

І місце – Шкабара Андрій;

ІІ місце – Капралов Матвій;

ІІІ місце – Кондратенко Ігор.

 Номінація 3х3

І місце – Хоценовський Олександр;

Казанкова Анна;
Капралов Матвій.

ІІ місце – «Саблезу бибойс»

ІІІ місце – Титов Андрій;

Суставов Руслан;
Лисовець Денис.
Фото- та відеоматеріали із заходу підготували Лисенко Владислав та Клименко Дмитро.

За інформацією УДЦПО

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу