Нещодавно в приміщенні Обласного академічного музично-драматичного театру імені І. Кочерги відбувся регіональний етап конкурсу «Міс Княгиня України 2014».

Організаторами заходу виступили випускниця ЖДУ імені Івана Франка Вікторія Васильчук і первинна профспілкова організація студентів Житомирського державного університету імені Івана Франка. У конкурсі краси взяли участь 13 найгарніших дівчат Житомирщини, шестеро із них є студентками ЖДУ імені Івана Франка.

Дівчата дивували публіку своєю неймовірною красою та голлівудськими усмішками. Їхнім вечірнім сукням заздрили всі модниці, які із залу спостерігали за перебігом конкурсу. Найбільше емоцій у глядачів викликало дефіле в купальниках.

Організатори конкурсу не оминули увагою сучасні події, що відбуваються в Україні. Разом із Вікторією Васильчук учасниці підготували надзвичайно емоційний номер із показом кадрів про події з Майдану минулої зими. Також під час конкурсної програми відбувався збір коштів для випускника Житомирського державного університету Ігора Коцути, тяжко пораненого в зоні АТО. Ігорю ампутували частину правої ноги, а ліву ногу було дуже ушкоджено уламками. Хлопець проходив лікування у Київському військовому госпіталі, але рідним необхідно придбати протез, вартість якого понад 200 тисяч грн.

Ідею Житомирського державного університету про збір благодійних коштів підтримали вищі навчальні заклади міста, але основну суму вдалося зібрати на конкурсі краси.

Першою княгинею-красунею Житомирщини було обрано студентку ЖДУ імені Івана Франка Емму Воронюк. Дівчина раніше не брала участі у подібних заходах. До цього вона не мала досвіду у конкурсах краси. «Коли ми вийшли на перший номер,  мені було трiшки моторошно. Але пicля цього я почувалася впевнено, тож смiливо робила кожен крок. Я вважаю, що дiвчина повинна бути безпосередньою, усмixатись не лише усмiшкою, а й поглядом, заворожуючи навколишніх», – поділилась Емма. Також дівчина додала, що учасниці надзвичайно здружились. Під час підготовки до конкурсу між дівчатами не було заздрощів та конкуренції. Вони залюбки допомагали одна одній та давали дружні поради. «Ще прийшовши на кастинг, я помiтила, що кожна дiвчина, яка пройшла вiдбiр, є неймовiрно красивою, кожна з них могла стати Княгинею. Я навiть на хвилинку не могла подумати, що отримаю цей титул», – зазначила Емма.

Традиційно як нагороди всі дівчата-конкурсантки отримали сертифікатами зі знижками на косметичні процедури, перукарські послуги, фотосесії, прикраси та  побутові прилади.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу