Студенти Житомирського державного університету імені Івана Франка разом із профкомом організували благочинний аукціон під назвою «З Україною в серці», що проходив протягом жовтня-листопада.

Акція набула шаленої популярності: до неї  долучилися студенти інших навчальних закладів, журналісти, громадські діячі, музиканти та різні цікаві, неординарні люди. Наприклад, голова профкому ЖДУ імені Івана Франка Олег Антонов, випускник ЖДУ імені Івана Франка, журналіст Олексій Андріюк, співак гурту «Nu’Tone» Олег Грабар. Але найактивніше до аукціону все ж таки долучилися дівчата. Свої кандидатури подали 105 красунь, хлопців було менше – лише 45.

У соціальній мережі молодь розміщувала свої фотографії з короткою інформацією про себе для продажу зустрічі. Зацікавлені особи, які хотіли придбати лот, повинні були зробити ставку під фотографією в коментарях. Обов’язкова умова конкурсу: стартова ціна лоту – 20 грн., піднімати яку можна на число, кратне 5.

Метою заходу був збір і передача коштів Житомирському військовому госпіталю для підтримки поранених військових із зони АТО. Відомо, що незвичайний аукціон зібрав 6847 грн. Незабаром кошти передадуть до шпиталю на необхідні речі.

Як зазначила організатор аукціону, асистент кафедри психології ЖДУ імені Івана Франка Інна Палько, в Україні така практика надзвичайно популярна. «Ми з подругою Юлією Васькіською довго думали, що можна зробити, аби зібрати кошти для поранених. Організувати знову концерт було надзвичайно банальною ідеєю. Ми хотіли, щоб долучилися люди, щоб це було щось нове, тому вирішили поекспериментувати», – додала Інна.

Наприкінці листопада відбулась фінальна зустріч благочинного аукціону. Під час зустрічі всі, хто долучився до акції, отримали сертифікати  учасника благочинного аукціону «З Україною в серці». В арт-кафе «Бібліотека» того вечора панувала неймовірна атмосфера: лунала чудова музика, що була приправлена смачною філіжанкою запашної кави або чаю.

Незвичний аукціон – це чудова можливість допомогти нашій армії та цікаво провести час, а також нагода поспілкуватися із неординарними особистостями.

Наразі в ЖДУ імені Івана Франка впевнені, що це не останній аукціон, який відбувся завдяки старанням активної молоді університету.

За інформацією ЖДУ імені Івана Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу