У ВООЗ стурбовані тим, що в Україні лише кожна третя дитина отримує повноцінну вакцинацію.
Як передає кореспондент УНІАН, про це сказала на прес-конференції в Києві голова Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні Доріт Ніцін Калуські.

За її словами, «це питання національної безпеки».

У свою чергу, заступник голови Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Рудигер Лухманов назвав позитивним те, що в Україні дедалі більше людей розуміють необхідність вакцинації дітей. Він сказав: «Якщо в 2008 році лише 28 % матерів підтримували ідею вакцинації в Україні, то станом на 2014 рік ця кількість сягає вже 72 %».

За словами Лухманов, проблемним є те, що «в Україні менше 50 % дітей отримують вакцинацію від поліомієліту, а в деяких регіонах цей показник становить менше 40 %».

«Ми намагаємося зараз укладати різні договори з донорами, щоб отримати фінансування на закупівлю вакцин проти поліомієліту на суму близько 3 млн доларів», – повідомив Лухманов.

Він зазначив, що ЮНІСЕФ вітає «внесення до коаліційної угоди умов закупівлі вакцини спільно з міжнародними партнерами та організаціями».

Як сказав Лухманов, ЮНІСЕФ «підтверджує свою готовність здійснювати і сприяти такій закупівлі у відповідь на відповідний запит від Міністерства охорони здоров’я, щоб врятувати життя і надати доступ до вакцинації дітям України».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу