Громадську ініціативу «Реанімобіль» для десантників 95-ї бригади 2 грудня презентували в дворі Житомирського державного технологічного університету. Протягом години студенти мали змогу оглянути авто, а також дізнатися більше про його функціональне призначення.

За словами активіста проекту Олексія Буковського, цей транспортний засіб було придбано за кошти приватної клініки «Медібор», а далі спільними зусиллями протягом місяця займалися ремонтом, переоснащенням та обладнанням авто.

Олексій Буковський констатував, що на обладнання реанімобілю витратили близько 36 тисяч гривень. Здебільшого ці кошти пішли на придбання та заміну запчастин. Деякі роботи ремонтники виконували безкоштовно, а необхідні деталі для авто продавали за оптовими цінами.

Найближчим часом у реанімобіль встановлять ще кілька медичних приладів для надання невідкладної допомоги і відправлять воїнам на схід.

Студентський ректор ЖДТУ Владислав Савіцький каже, що від початку АТО студенти ВНЗ активізувалися і постійно проводять акції, під час яких збирають кошти для військових. За ці гроші купують гостинці та відвідують поранених бійців у Житомирському госпіталі, влаштовують для них концерти, спілкуються. Крім цього, приєднуються до донорських заходів і здають кров для військовослужбовців. Багато випускників університету наразі теж захищають східні регіони країни і своїм прикладом показують нинішнім студентам ЖДТУ, що вклад кожного у спільну перемогу є як ніколи важливим.

За інформацією Житомирського державного технологічного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу