Допомогти військовим на сході взялися вихованці відомчого дитячого дошкільного закладу «Берізка». Разом із вихователями садочку дітлахи вже не вперше пишуть листи та малюють малюнки, які передають на схід.

Ці подарунки є найціннішими для всіх правоохоронців, які перебувають в зоні проведення антитерористичної операції.

 Цього разу до дня Святого Миколая малеча вирішила зробити обереги та передати їх бійцям. Кожна група обрала для себе свій макет оберегу.

 Зворушливі калинові серця, листівки з побажаннями, синьо-жовті фенічки, янголята-мотанки та національні прапорці – всі ці обереги, зроблені з любов’ю дитячими руками, охоронятимуть українських вояків від усього лихого.

 Діти мають надію, що їхні подарунки не тільки зігріють серце наших захисників, а й обов’язково нагадають їм про рідний дім, де їх люблять і чекають, адже в багатьох діток батьки перебувають зараз у зоні АТО.

 У свої обереги вони вклали послання, де бажають татусям сили, витривалості та мужності, і обов’язково – повернутися додому живими, здоровими та з перемогою.

 Як зазначила завідувач дитячого закладу Оксана Крижовська, вони виховують дітей справжніми патріотами, гідними своїх батьків, які сьогодні відновлюють правопорядок у звільнених містах сходу України, захищають мир і спокій у нашому регіоні.

 СЗГ УМВС України 
в Тернопільській області

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу