Нещодавно на базі Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 109 Дніпропетровської області було проведено загальноміський майстер-клас «Використання ІКТ на уроках у початковій школі», під час якого вчитель цього навчального закладу Н. Полтавець продемонструвала власні напрацювання з питання використання комп’ютерних технологій під час уроків.
Мета заходу – поділитися досвідом впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес, визначення їх педагогічної доцільності й ефективності, формування інформаційної культури.

У рамках цього заходу вчитель продемонструвала фрагмент уроку російської мови в 2 класі з теми «Произношение и написание слов с безударными гласными», метою якого було показати використання різноманіття програм, створених власноруч, на різних етапах уроку.

Після аналізу цього фрагменту вчителям було запропоновано взяти безпосередню участь у фрагменті уроку з російської мови в 4 класі за темою «Обобщение по теме «Текст», на якому використовувався авторський електронний посібник з російської мови для учнів 4-х класів, матеріали якого були представлені на міському конкурсі на кращі цифрові освітні ресурси. Цей електронний ресурс отримав призове місце.

Упродовж майстер-класу учасники ознайомились із авторськими комп’ютерними програмами, які вчитель використовує на уроках.

На завершення всі охочі мали можливість власноруч створити роботи, програми-тести, демонстрації та навіть спробували викласти їх на сторінки  шкільного сайту.

    За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу