Голова ДСНС України Сергій Бочковський особисто контролює питання відновлення центрального теплопостачання в Національній спеціалізованій лікарні «ОХМАТДИТ» і на місці координує роботу рятувальних підрозділів.

На період проведення відновних робіт із корпусу ендокринології № 13 хворі діти та медичний персонал переведені в інші корпуси, обігрів корпусу здійснюється електричними обігрівачами, дизельними та електричними теплогенераторами. У корпусі онкогематології № 14 хворих, у зв’язку з медичними протипоказаннями, залишено, обігрів кімнат здійснюється за допомогою електричних обігрівачів.

Безперебійна робота теплогенераторів і дотримання протипожежної безпеки у приміщеннях корпусів лікарні забезпечується підрозділами Головного управління ДСНС України у м. Києві та комунальною аварійно-рятувальною службою «Київська служба порятунку».

Станом на 08:00 3 грудня продовжуються роботи з обігріву приміщень корпусів лікарні. За словами Сергія Бочковського, який перебуває безпосередньо на місці події, робота підрозділів ДСНС з обігріву приміщень триватиме, допоки не закінчать ремонтні роботи на центральній теплотрасі.

До аварійно-відновлювальних робіт залучено 55 осіб та 16 одиниць техніки, а саме: від Головного управління ДСНС України у м. Києві – 20 працівників особового складу та 3 одиниці техніки, від Київенерго залучено 30 осіб і 12 одиниць техніки та від комунальної аварійно-рятувальної служби – 5 осіб.

Нагадаємо, 2 грудня на території Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» о 16 год. 20 хв. 2 грудня через прорив на магістральній тепломережі діаметром 400 мм по проспекту Перемоги, 22, без теплопостачання тимчасово залишилися корпуси лікарні № 13 та № 14, де перебувають 96 пацієнтів, а також житлові будинки, школа та дитячий садок мікрорайону.

Координацію дій рятувальних підрозділів особисто здійснює Голова ДСНС України Сергій Бочковський.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу