Учора в обласному військовому госпіталі Миколаєва відбулося урочисте вручення медичного обладнання, що було придбане на кошти, зібрані під час благодійної акції на підтримку воїнів із зони АТО. В акції взяли участь учні та трудові колективи професійно-технічних навчальних закладів області, працівники Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області з ініціативи осередку Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти у Миколаївській області.

Усього зібрано 37 800 грн і закуплено медичного обладнання на суму 35 100 грн – 3 стерилізатори, електрокардіограф, опромінювач бактерицидний. Також оплачено 142 балони очищеної питної води для військовослужбовців.

Колективи художньої самодіяльності професійно-технічних навчальних закладів подарували приурочений Дню Збройних сил України концерт для військовослужбовців, які лікуються. Концерт організував Миколаївський державний будинок художньої творчості.

Учні також вручили пораненим бійцям листи та малюнки, в яких передали своє щире захоплення мужністю та героїзмом воїнів, любов, тепло своїх сердець і повагу до захисників України. Учні Миколаївського професійного промислового ліцею пригостили військовослужбовців тістечками, випеченими ними в процесі виробничого навчання.

Під час вручення медичного обладнання начальник медичної служби В. М. Візняк подякував всім, хто долучився до акції, та побажав здоров’я, мужності, найшвидшого закінчення військових дій в Україні та щасливого повернення всіх військовослужбовців додому з перемогою.

За інформацією департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу