Днями в Центрі культури Київського району  Харкова відбулася акція «Харків – героям-чорнобильцям», що була приурочена до Всесвітнього дня інваліда.

Організаторами виступили Харківська міська організація «Союз Чорнобиль України» та Театрально-філармонічна студія ім. Леся Курбаса Харківського комп’ютерно-технологічного коледжу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Спільно з оркестром «Веселі музики» вони виконали твори українського фольклору та популярної естрадної світової класики – Е. Преслі, групи «Бітлз».

У великій залі, зібрані в єдину театрально-музичну композицію, пролунали твори Володимира Набокова, Ліни Костенко, композиторів-класиків, були розіграні сценки-пантоміми.

Учасники концерту створили творчу атмосферу, що поступово захопила глядачів – виступи були нагороджені оваціями.

Цей концерт став можливістю для студентів коледжу виступити на великій і серйозній сцені, показати свої таланти і реалізувати творчі ідеї.

Інформаційна довідка:

Театрально-філармонічна студія ім. Леся Курбаса Харківського комп’ютерно-технологічного коледжу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» була створена в березні 2011 року.

Керує студією викладач культурології коледжу Олександр Бертеньєв, випускник Театрального інституту імені Бориса Щукіна. Бертеньєв свого часу зіграв роль Івана Реня в знаменитому українському фільмі «Тореадори з Васюківки».

Колектив регулярно виступає зі своїми творчими програмами в музеях, бібліотеках, технікумах у Харкові та області, готовий співпрацювати, ділитися ідеями та проектами з тими, кому не байдужа справа розвитку культури і молоді в Україні.

Прес-служба НТУ «ХПІ»

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу