4 грудня 2014 року департаментом освіти, науки та молоді проведено нараду із заступниками директорів з виховної роботи інтернатних закладів Миколаївської обласної ради за участі Мельніченка В. В. – директора департаменту освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації, Демидова С. О. – старшого оперуповноваженого з органів внутрішніх справ кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Миколаївській області.

Мельніченко В. В. зосередив увагу слухачів наради на організації та удосконаленні виховної роботи в інтернатних закладах, посиленні військово-патріотичного виховання серед учнівської молоді, вихованні у дітей загальнолюдських цінностей. Було запропоновано підтримати проведення «безперервного відкритого уроку з патріотичного виховання», що розпочався 3 грудня 2014 року на базі військової частини 79-ї аеромобільної бригади.

Демидов С. О. поінформував заступників директорів про стан криміногенної ситуації у Миколаївській області серед дитячого населення, вжиття заходів з профілактики правопорушень серед учнівської молоді.

За інформацією департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу