Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні розпочинає у Львівській області впровадження проекту «Комунікації у сфері репродуктивного здоров’я та здоров’я матері і дитини». Відповідну заяву про підтримку цього Проекту підписано сьогодні під час зустрічі заступника голови Львівської облдержадміністрації Юрія Підлісного та голови Представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованни  Барберіс.

Для реалізації проекту у Львівській області обрано м. Львів, Жовківський, Сколівський і Яворівський райони. Його основним завданням є вдосконалення знань та спроможностей фахівців у сфері комунікацій щодо здорового способу життя та охорони здоров’я, удосконалення відповідної законодавчої бази, а також підвищення рівня обізнаності населення щодо репродуктивного здоров’я та здоров’я матері і дитини. Загалом передбачається проведення різноманітних тренінгів і практичних занять для медпрацівників, співробітників медичних навчальних закладів та громадськості.

Як розповіла Джованна Барберіс, здоров’я людей є невід’ємною частиною всіх реформ у медичній галузі. За її словами, в основі будь-яких системних реформ є комунікація, що покликана надати фахівцям та звичайним людям корисні знання і поглибити їхні навички у сфері репродуктивного здоров’я.

«Дуже важливо забезпечити комунікацію для підвищення рівня обізнаності населення репродуктивного віку, а також батьків та опікунів дітей віком до 3 років, змінити поведінку в контексті здорового способу життя на рівні громади», – наголосила голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні.

Юрій Підлісний також відзначив важливість цього проекту не лише для Львівщини, а й цілої України, адже на сьогодні спостерігається певний демографічний спад у нашій державі.

«Ми надаватимемо максимальне сприяння та підтримку цьому проекту. Переконаний, що спільні зусилля медичної галузі області та Дитячого фонду ООН матимуть позитивний ефект. І результатом стануть міцні сім’ї та здорові усміхнені діти», – зазначив він.

Джованна Барберіс також висловила переконання, що саме Львівщина стане лідером з реалізації Проекту ЮНІСЕФ.

kmu.gov.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *