Днями в Житомирському державному університеті імені Івана Франка в рамках мистецького проекту «Арт-світ» відбулась виставка образотворчого мистецтва, авторами якої є учні та викладачі Житомирської художньої школи. Захід був присвячений 95-річчю від дня заснування університету.

Художню школу та сім’ю франківців поєднують близькі стосунки: більшість педагогів закладу є випускниками ЖДУ імені Івана Франка. І от вкотре на другому поверсі центрального корпусу університету урочисто відкрили двері у дивовижний світ образотворчого мистецтва, у дивовижний світ творів живопису, авторами яких є учні та викладачі Житомирської художньої школи. Приголомшливий ефект від споглядання неймовірних полотен підсилювали  музичні композиції студентів інституту педагогіки напряму підготовки «Музичне мистецтво» Сергія Амоленкана, Анни Краснобокої та Тетяни Шиян.

«Проглянувши картини, я зрозумів, що наша країна багата талантами. Ми завжди раді проводити саме такі заходи. Надзвичайно цікаво побачити, як молодь сприймає навколишній світ. Роботи пронизані сонцем і добром», – зазначив під час відкриття ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

І як символ подальшої співпраці та дружніх стосунків між закладами ректор університету Петро Саух вручив директору Житомирської художньої школи Олені Дубиніній диплом і висловив теплі слова вдячності її учням.

Оптимізм та позитивний настрій півсотні художніх  робіт налаштовують на гарні емоції. Всі творчі роботи учнів і викладачів художньої школи мають спільне джерело, бо побудовані на основі української пісенної народної спадщини. Після перегляду картин хочеться творити, мріяти про світле майбутнє.

Нагадаємо, що в Житомирській художній школі можуть навчатися не лише діти, а й молодь. І навіть старші житомиряни. Загальна кількість учнів у школі становить 120  осіб, а термін навчання 5 років. Зі стін художньої школи вийшло вже понад 700 учнів. Приємно зазначити, що надзвичайно багато випускників закладу плідно працюють на творчій ниві як в Україні, так і далеко за її межами.

Щоб навчитись малювати професійно, не треба далеко їхати. Адже можна розпочати пізнання світу мистецтва в Житомирській художній школі, а продовжити навчання у стінах Житомирського державного університету імені Івана Франка.

 

Прес-центр ЖДУ імені Івана Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу