Свій плюс чужий. Студенти НГУ зможуть отримати по кілька дипломів -Студенти НГУ мають можливість отримати диплом про вищу освіту не лише гірничого, а й одного чи кількох зарубіжних університетів Європи й Америки. У новому навчальному році стартує міжнародний проект підготовки магістрів з гірництва, випускники якого отримають одночасно дипломи трьох країн України, Німеччини й Австрії.

З першого вересня 2012 року набере чинності міжнародна програма, яку підготували три вищих навчальних заклади: Національний гірничий університет (Україна), Монтан-Університет (Австрія) та ТУ «Фрайберзька гірнича академія» (Німеччина). Ця магістерська програма для талановитої молоді присвячена гірничій справі. Вона ведеться англійською мовою в трьох університетах почергово. Перший семестр група студентів навчатиметься в Австрії, другий – в Німеччині, третій – в Україні. А в четвертому семестрі студент працюватиме над магістерською роботою. До речі, сам обиратиме, в університеті якої країни її зручно виконати. У результаті можна отримати дипломи трьох вишів.

Національний гірничий університет у міжнародному проекті бере участь за сприяння Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. До того ж цей досвід дасть змогу вдосконалити освітні програми, розширити наукові розробки. На це орієнтовані всі університети-учасники проекту.

За матеріалами ІАЦ НГУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *