Здобувати науковий ступінь бакалавра в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського вирішили 68 студентів. Протягом навчального року вищий навчальний заклад готуватиме також 24 спеціалістів і магістрів. Про це повідомили в департаменті освіти і науки обласної державної адміністрації.

Результати вступної кампанії, що тривала лише тиждень, проукраїнське керівництво університету вважає вдалими. За словами першого проректора Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського Лариси Фролової, до приймальної комісії в Кривому Розі надійшло досить багато заявок від абітурієнтів, проте право на зарахування змогли отримати не всі.

Перед тим, як приймати до студентських лав, абітурієнтів перевіряли через Єдину державну електронну базу з питань освіти. Така перевірка виявляла, що деякі вступники або вже є студентами інших навчальних закладів, або встигли використати свої 15 спроб на вступ під час основної вступної кампанії.

Загалом на навчання в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського прийняли 92 студентів. Серед них мешканці Дніпропетровщини, а також Донецької та Луганської областей.

Найпопулярнішою стала спеціальність «Менеджмент організацій і адміністрування». Сюди зараховано 28 студентів.

Наразі виш готується до переходу з дистанційної системи навчання на звичайну денну. Керівництво навчального закладу також підготувало необхідні документи на відкриття банківських рахунків. Це дасть змогу вже найближчим часом розпочати виплату стипендій і зарплат.

Крім того, до Донецького університету офіційно перевелися 92 викладачі. Перереєстрацію пройшли також більше 2 тис. студентів університету.

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу