4 – 5 грудня в Житомирському державному університеті імені Івана Франка пройшла І Всеукраїнська науково-практична конференція «Фізичне виховання та спорт у контексті державної програми розвитку фізичної культури в Україні: досвід, проблеми, перспективи».

Науковий захід відбувся за підтримки Національного олімпійського комітету України.

У конференції взяли участь провідні науковці з Вінниці, Житомира, Києва, Львова та Харкова.

Відкрив І всеукраїнську конференцію з проблем фізичного виховання та спорту у Житомирі ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

«Якщо не об’єднувати зусилля та не обмінюватися досвідом, вижити буде надзвичайно важко. Приємно, що фахівці з галузі спорту об’єднались у стінах нашого університету та вирішили працювати разом для вирішення складних проблем. Сьогодні будуть знайдені рішення питань, якими ми опікуємось», – наголосив ректор.

Під час конференції працювало чотири секції: «Теорія та методика підготовки спортсменів», «Науково-методичні основи фізичного виховання різних верств населення», «Психолого-педагогічні аспекти фізичного виховання і спорту» та «Фізична реабілітація, фізична рекреація, медико-біологічні основи фізичного виховання та спорту». В секційних засіданнях взяли участь як відомі вчені, так і студенти та аспіранти, вони ділилися власним досвідом і науковими напрацюваннями в різних сферах спорту.

Також у рамках наукового заходу відбувся круглий стіл «Основні напрями розвитку фізичної культури і спорту в Україні».

Озвучені під час конференції у ЖДУ імені Івана Франка нові ідеї та отриманий досвід дадуть можливість у майбутньому покращити спортивні досягнення спортсменів України.

Прес-центр ЖДУ імені Івана Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *