5 грудня 2014 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся Марафон спортивних заходів «Через спорт – до культури оптимізму і бадьорості».

У заході взяли участь такі видатні спортсмени сучасності і керівники вітчизняного спорту, як президент Спортивного комітету України І.М.Шевляк; голова Київського міського відділення Національного Олімпійського комітету України П.І.Костенко; українська веслувальниця, Чемпіонка літніх Олімпійських ігор у Лондоні, чемпіонка Європи, багаторазовий переможець і призер етапів Кубку світу, регат національного значення, Заслужений майстер спорту України, Н.В.Довгодько та інші.

Із вступним словом до учасників марафону звернувся ректор університету Віктор Огнев’юк: «Надзвичайно приємно бачити в стінах нашого університету відомих спортсменів та тренерів. Змагання в спорті – це найбільш красиві та мирні змагання. В нашому університеті є багато спортсменів, як викладачів, так і студентів, які виборюють призові місця на спортивних змаганнях всеукраїнського та європейського рівня. Ми дуже пишаємось досягненнями грінченківців. Ми налаштовані оптимістично і віримо в своє майбутнє та майбутнє нашої держави. Ми віримо в те, що здобуватимемо перемоги в спорті, в інтелектуальних змаганнях і переможемо наших ворогів.  Головне – завжди вірити в перемогу та оптимізм!».

Захід продовжився урочистою церемонією підписання договору про співпрацю Спортивного комітету України, Київського міського відділення Національного Олімпійського комітету України з Київським університетом імені Бориса Грінченка.

Розвиток фізичної культури і спорту в місті Києві неможливий без тісної взаємодії між фахівцями вищої школи і професіоналами спортивної сфери, спортсменами, яких об’єднують Спортивний комітет України, Київське міське відділення Національного Олімпійського комітету України. Співпраця між цими організаціями відкриває нові перспективи для вдосконалення навчально-тренувального процесу спортсменів, підвищення якості підготовки майбутніх фахівців сфери фізичної культури та спорту міста Києва.

Також у Міжнародний день волонтера відбулась презентація Першої Київської спортивної волонтерської команди, до якої увійшли дівчата та хлопці, сповнені бажанням сприяти розвитку спорту в місті Києві, стверджувати ідеали олімпійського та спортивного руху, формувати здоровий спосіб життя киян.

На гостей та учасників заходу чекала ще одна подія, пов’язана зі спортом –  презентація нової гри «Спортивний квест», розробленої фахівцями нашого університету. Створений для школярів «Спортивний квест» має сприяти спортивній і олімпійській освіті, формуванню здорового способу життя учнів. У лютому 2015 року заплановано долучити до гри випускників усіх шкіл міста Києва.

Також у рамках Марафону пройшов Перший турнір із шахів серед студентів університету «Королівський карась», що започаткував нові традиції інтелектуального вдосконалення студентів університету.

НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності,
Київський університет імені Бориса Грінченка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу