У професійно-технічних навчальних закладах Миколаївської області започатковано проведення відкритих виховних годин військово-патріотичного виховання учнівської молоді.
5 грудня 2014 року, напередодні Дня Збройних сил України, за ініціативи громадської організації «Громадянський Союз Миколаївщини» та за підтримки департаменту освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації в державному навчальному закладі «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну», Вищому професійному училищі № 21 м. Миколаєва та в Миколаївському професійному ліцеї сфери послуг проведено виховні відкриті години, під час яких відбулися зустрічі із військовослужбовцями морської піхоти.

Хвилиною мовчання розпочався відкритий урок у ВПУ № 21 – двоє випускників училища віддали своє життя у боях на сході. Під час спілкування представники морської піхоти України розповіли учням про фронтові будні на передовій у зоні АТО, де вирішується доля України. Офіцери морської піхоти запевнили, що, давши присягу на вірність народу України та клятву морського піхотинця, готові боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя єдиної держави.

Вони розповідали про те, що сьогодні і в бою, і в тилу солдати та офіцери Збройних сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. Адже тільки сильна армія спроможна дати стабільність розвитку України. Під час бесід зазначалося, що молодь сьогодні повинна брати приклад із мужніх, хоробрих та сильних духом бійців, загартовуватися, щоб стати гідними захисниками своєї рідної землі.

Йшлося також про започаткування та зміцнення зв’язків професійно-технічних навчальних закладів із військовими частинами, з громадськими патріотичними організаціями. Учні повинні набувати практичних навичок військової справи.

Керівництво та педагогічні працівники, учні навчальних закладів зазначили, що на наших військових сьогодні покладено священну місію – боронити рідну землю, щоб забезпечити мирне життя свого народу. І вони з честю виконують цю місію.

Усі дружньо привітали бійців, справжніх героїв, зі святом. Подякували їм за мирне небо та побажали незламної волі в подоланні труднощів військових буднів, гарного здоров’я та мужності. Було запропоновано продовжити шефські зв’язки із військовою частиною морських піхотинців і надавати бійцям перукарські та швацькі послуги.

За інформацією департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу