Від початку грудня поточного року працівники відділу кримінальної міліції у справах дітей Головного управління МВС України в місті Києві та співробітники ВКМСД Шевченківського та Подільського районних управлінь міліції провели Всеукраїнський урок на тему «Права людини». Правоохоронці вже відвідали ліцей № 19 та СЗОШ № 53. Про це повідомляє офіційний сайт Міністерства внутрішніх справ України.

Урок проводиться з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини. Метою заходу є роз’яснення молодому поколінню прав та обов’язків людини та громадянина. Крім цього, правоохоронці намагаються сформувати у школярів правову свідомість, виховати доброзичливість, людяність і відповідальність.

Співробітники міліції спробували роз’яснювали дітлахам основну правову догму – «Незнання законів не звільняє від відповідальності».

Більшість школярів помилково вважають, що деякі їхні вчинки не підпадають під норми кримінального чи адміністративного законодавства або що через юний вік вони не нестимуть відповідальності.

Оперативники ВКМСД пояснили учням, що кожне діяння має певні наслідки.

Значну увагу правоохоронці приділили правам і свободам дитини, адже гендерні злочини є актуальною проблемою сьогодення.

У кожному навчальному закладі співробітники міліції залишали брошури з порадами та телефонами гарячої лінії. Такі заходи триватимуть і надалі.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу