У Житомирському державному технологічному університеті протягом минулого тижня на всіх факультетах обрали своїх студентських деканів, а вже 9 грудня мають визначитися із кандидатом на посаду студентського ректора. Відповідна процедура в університеті проходить щорічно, таким чином формується відповідальний і надійний орган студентського самоврядування серед найактивніших претендентів. Передбачено, що за рішенням делегатів груп – старост, студентський декан може залишитися на повторний термін.

Попередньо всі студенти, які виявили бажання скористатися можливістю очолити свій факультет, представили в соцмережах біографічні відомості про себе, а також розповіли про власні здобутки та успіхи безпосередньо в день виборів.

Отже, студентським деканам факультету обліку та фінансів став Олег Гаращук, на факультеті інженерної механіки більшість голосів отримав  Вадим Наумчук, а Олексій Федоренчик переміг на факультеті інформаційно-комп’ютерних технологій. Третьокурсниця Ольга Матвійчук була обрана деканом гірничо-екологічного факультету і, відповідно, студентським життям факультету економіки та менеджменту тепер керуватиме Олег Ярощук.

Свої посадові обов’язки з побажаннями гарної роботи всім п’ятьом передали їхні попередники – студентські декани факультетів ЖДТУ 2013/2014 навчальних років.

До речі, окрім студдеканів, було також обрано і їхніх заступників, і так само озвучено інформацію про цих помічників після голосування.

За інформацією прес-служби Житомирського державного технологічного університету

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу