Днями в головній актовій залі ЖДУ імені Івана Франка зібралися поважні гості, відомі спортсмени, випускники, студенти, викладачі та шанувальники спорту, аби привітати керівництво закладу та очільників факультету з прекрасним ювілеєм.

«Представники факультету фізичного виховання та спорту прославляють Житомирщину та наш університет на теренах України та далеко за її межами. Хоча десять років це небагато. Так, це молодий колектив, але він надзвичайно амбітний. Я вірю в майбутнє, оптимізм, нові успіхи та перемоги!», – задав тон привітань ректор університету Петро Саух і вручив студентам і викладачам факультету перші відзнаки і грамоти.

До вітань долучилися й директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Світлана Гресь, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Ірина Ковальчук, заступник голови Житомирського обласного відділення НОК України Леонід Самунь, заступник начальника Житомирського обласного управління комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олена Шуршава та інші поважні гості.

З нагоди дня заснування факультету за підготовку спортивних кадрів та розвиток спорту декан факультету Тамара Кутек отримала від олімпійської родини країни подяку, підписану президентом Національного олімпійського комітету України Сергієм Бубкою. Також нагороди, грамоти та подяки були вручені студентському та викладацькому колективу факультету. Так, від департаменту сім’ї, молоді та спорту було вручено 11 нагород, ще 5 – від управління сім’ї, молоді та спорту міської ради, 14 – від Житомирського обласного управління комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Зауважимо, що під час святкувань організатори згадали тих викладачів, які стояли біля витоків факультету. Також не оминули увагою й хлопців-випускників факультету фізичного виховання та спорту ЖДУ імені Івана Франка, які, ризикуючи своїм життям, захищають нашу країну на сході.

Відзначились оригінальністю випускники факультету всіх років навчання. Вони записали відеозвернення, в якому привітали своїх викладачів із цим прекрасним ювілеєм.

Загалом концертна програма святкувань була надзвичайно насиченою та різноплановою. Студенти-спортсмени дивували глядачів неймовірними номерами зі спортивної акробатики, запальними танцями та душевними піснями.

За інформацією ЖДУ імені Івана Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу