На базі обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» відбувся обласний конкурс-виставка з військового стендового моделювання, присвячений Дню Збройних сил України.

Стендове моделювання – виготовлення масштабних моделей-копій, відтворення техніки в мініатюрі. На виставці було представлено понад 10 напрямів: це кораблі, починаючи від галер, парусників Середньовіччя до найсучасніших авіаносців та катерів; катапульти та арбалети; бронетехніка, авіація усіх часів та народів, легкові та вантажні автомобілі, мотоцикли, космічні кораблі, діорами та віньєтки, фігури. Журі конкурсу оцінювало моделі як складені із пластмасових наборів, так і виготовлені самостійно.

У конкурсі-виставці взяли участь 95 вихованців віком від 7 до 18 років із шкіл та позашкільних закладів Запорізької області.

На виставці було представлено понад 200 моделей.  Найбільшу кількість моделей надали ДК металургів «Соціальні ініціативи» м. Запоріжжя (48 моделей), КЗ «Запорізький обласний центр НТТУМ «Грані» ЗОР (39 моделей), Станція юних техніків м. Запоріжжя (25 моделей), Клуб юних техніків «Локомотивець» м. Запоріжжя (17 моделей), Станція юних техніків м. Мелітополя (11 моделей).

Автори найкращих робіт-моделей конкурсу-виставки  були нагороджені дипломами обласного Центру «Грані» І, ІІ, та ІІІ ступенів.

За інформацією департаменту освіти і науки  Запорізької ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу