8 грудня в Сумському державному університеті відбулася перша в Україні презентація інтерактивної молодіжної вікторини про Північноатлантичний Альянс «НАТО-квест». Тематичну зустріч у СумДУ провели радник міністра освіти і науки України Сергій Пархоменко та президент Українсько-словацького центру партнерства, автор розробки Михайло Колібабчук.

«Цей проект є мобільним додатком із можливістю спілкування в соціальній мережі, він спрямований на поширення інформації про Північноатлантичний Альянс серед українців. Сумський державний університет є давнім партнером в інформуванні про євроатлантичну інтеграцію. Тому саме з СумДУ ми розпочинаємо цикл презентацій проекту», – зазначив Сергій Пархоменко.

«Мобільний додаток можна завантажити з сайту natoquest.org. Умови вікторини – відповідати на запитання вікторини та формувати команду. За кожне завдання учасники отримують певну кількість балів. Переможці отримають призи, головний із них – поїздка до штаб-квартири НАТО в Брюсселі та на військові бази інших європейських країн Альянсу», – розповів Михайло Колібабчук.

За інформацією СумДУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу