4-5 грудня 2014 року делегація Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника у складі проректора з науково-педагогічної роботи Сергія Шарина, декана фізико-технічного факультету, професора Івана Гасюка, декана філософського факультету, професора Ігоря Гояна перебувала з робочим візитом в Жешувському університеті (Республіка Польша).

У ході зустрічі українські та польські колеги обговорили результати співпраці в 2014 році щодо спільної реалізації магістерських програм за спеціальностями «фізика», «математика» та «філософія», а також питання пошуку нових сфер взаємодії підрозділів обох університетів у рамках підписаної між навчальними закладами угоди.  Було досягнуто домовленості про продовження співпраці в цьому напрямі на наступний рік.

Сьогодні відповідно до спільної реалізації магістерських програм у Жешувському  університеті навчаються 19 студентів на спеціальності «фізика», 8 – на спеціальності «математика» та 12  – на спеціальності «філософія».

Під час робочого візиту представники Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника провели зустріч з українськими студентами, які здобувають освіту в Жешувському університеті. Студенти розповіли про особливості навчання в польському освітньому закладі, зазначили доцільність спільної реалізації магістерських програм.

Відрадно, що викладачі Жешувського університету відзначали високий рівень попередньої підготовки студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, їхню здатність адаптуватися до системи навчання в Польщі.

За інформацією ПНУ імені Василя Стефаника

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу