6-7 грудня 2014 року на Львівщині успішно відбувся Чемпіонат України серед школярів з карате WKF «LVIV OPEN 2014». Для проведення чемпіонату на велотреку навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України розмістили три татамі, на яких одночасно відбувалися поєдинки юних спортсменів-каратистів.

Загалом, на заході, який організували Українська федерація карате, Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Спортивна спілка учнівської молоді, звання чемпіонів виборювали 354 спортсмени з 32-х клубів, які представляли 12 областей України. Участь у змаганнях також взяли і представники Республіки Білорусь.

Перед відкриттям заходу всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих воїнів, які захищали нашу Батьківщину на сході України.

З вітальними промовами до учасників та глядачів від імені Львівської обласної ради звернулися Ярослав Качмарик та Йосиф Ситник, від імені Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Анатолій Ігнатович, від імені міського голови м. Львова – Володимир Шнайдер. Учасників та глядачів, яких зібралося чимало, привітали також представниця Української федерації карате Тетяна Ушакова та працівник управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації Роман Хім’як. Після теплих слів гостей та організаторів турніру глядачі зустріли щирими оплесками показові виступи каратистів, які тренуються у центрі для дітей та молоді з особливими потребами «Джерело».

Після урочистостей спортсмени розпочали змагання в особистих та командних розділах ката та куміте. Розігрувалось 39 індивідуальних та 14 командних комплектів нагород.

За підсумками змагань у командному заліку перше місце посів львівський клуб «Юніон», вихованці якого здобули 18 золотих медалей. Другими стали учні київського клубу «Сьогун» – вони вибороли 7 золотих медалей. Третіми стали школярі-каратисти клубу «Олімпік» (м. Миколаїв Миколаївської області) із загальним здобутком 6 золотих медалей.

Серед областей на першому місті опинилася Львівська область (21 золота медаль), на другому – Київська область (8 золотих медалей), а третє місце поділили Миколаївська та Одеська області (по 6 золотих медалей).

За інформацією Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ