У Закарпатській області пройшов Всеукраїнський семінар-практикум керівників територіальних відділень Малої академії наук України «МАН у контексті сучасних освітніх реформ: синтез досвіду та інновацій». У його роботі взяли участь керівники регіональних відділень МАН майже з усіх регіонів України. Чотири дні заходу були наповнені творчими зустрічами з колегам, презентаціями досвіду роботи з обдарованими дітьми, круглими столами, пізнавальними екскурсіями історичними місцями Закарпаття тощо.

Долучився до заходу й директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА Михайло Мотильчак, який розповів колегам про сучасні тенденції розвитку освіти Закарпаття.

Учасники заходу ознайомилися з напрямами роботи з обдарованою учнівською та студентською молоддю області, секретами діяльності учнівських наукових товариств у спеціалізованих навчальних закладах, з особливостями організації роботи з обдарованими дітьми в умовах сільської школи.

Також освітяни обмінялися думками про системні заходи щодо підтримки обдарованих дітей та їхніх наукових наставників, зосередивши увагу  на концептуальних засадах навчання в умовах сьогодення, створенні умов для розвитку технічної творчості обдарованої молоді.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу