Наближення навчання до реалій виробництва сприяє підготовці конкурентоспроможних кваліфікованих робітників, які швидко адаптуються до сучасних умов виробництва. Для цього майстри виробничого навчання повинні бути ретрансляторами інноваційного досвіду. Саме з метою підвищення професійної майстерності, популяризації сучасних підходів у торговельному напрямі та банківському обслуговуванні нещодавно на Дніпропетровщині на базі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості проведені майстер-класи з професій «Продавець продовольчих, непродовольчих товарів», «Контролер-касир», «Касир (в банку)».

Серед тем майстер-класів: «Виконання робіт на сучасному торговельно-технологічному обладнанні (вакуумування, слайсер, комплексна касова система)»; «Прийом комунальних платежів від населення та валютно-обмінні операції в банківській програмі «СБОН»; «Сучасні засоби обслуговування (тренінг з продажу товарів)»; «Здійснення розрахункових операцій з покупцями в програмі 1С».

Учасники отримали сертифікати, методичні та практичні матеріали з тем майстер-класу. Такі форми навчання дають можливість адаптувати та розвивати навчальний заклад відповідно до сучасних вимог.

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу