Студентська рада Запорізького державного медичного університету звернулася до ректорату з пропозицією до Нового Року матеріально підтримати деякі категорії студентів. Адміністрація університету схвально оцінила ініціативу студентського самоврядування – спільним рішенням ректорату та студентської ради виділено майже 740 тисяч гривень на заохочення 1 340 студентів університету.
Матеріальну допомогу отримають усі студенти-сироти і 336 студентів із зони АТО. У вересні університет уже матеріально підтримував цю категорію студентів виплатами в розмірі стипендії.

На засіданні ректорату Запорізького державного медичного університету і студентського самоврядування йшлося не лише про матеріальну підтримку тих, хто опинився у скрутному становищі, а й про заохочення якомога більшої кількості кращих студентів: відмінників навчання, молодих науковців,  учасників художньої самодіяльності, спортсменів, громадських активістів. Усі вони будуть премійовані до Нового року.

Уперше премії отримають донори крові: 36 студентів ЗДМУ постійно здають  кров для хворих пацієнтів і під час традиційних Днів донора, організованих університетом. Премії отримають також кращі клінічні ординатори й аспіранти.

За інформацією ЗДМУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу