Упродовж 8 – 13 грудня в загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладах області заплановано низку заходів, приурочених до Всеукраїнського тижня права.

Зокрема, з нагоди проголошення загальної декларації прав людини в навчальних закладах області проводяться Всеукраїнські уроки «Права людини», тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру (лекції, бесіди, зустрічі за «круглим столом», правові конкурси, ігри, змагання тощо). Також серед запланованих заходів – книжкові виставки, презентації видань про права людини та іншої літератури правового змісту, ознайомлення з матеріалами, представленими на них, оформлення в навчальних закладах тематичних стендів; проведення науково-практичних конференцій, зустрічей за круглим столом, дискусій, майстер-класів з участю педагогічних працівників та провідних юристів.

Окрім цього, впродовж грудня в загальноосвітніх навчальних закладах області поширюватимуться матеріали передового досвіду переможців огляду-конкурсу на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу