Близько сотні школярів молодших, середніх і старших класів Новоселівської школи Петропавловського району Дніпропетровської області, де наприкінці листопада обвалилась частина конструкції, повернулися на навчання до с. Українського. Нагадаємо, що після інциденту діти разом з учителями тимчасово відвідували уроки у Троїцькому навчально-виховному комплексі, розташованому в сусідньому селі. Цього понеділка заняття для учнів постраждалої школи відновили вже на території селища Українського.
Відтепер учні з 1 по 4 класи продовжуватимуть навчання на базі Українського дитсадка «Малятко». Школярам із 5 по 11 клас виділили частину приміщення Новоселівської сільської ради.

Обидва приміщення підключені до опалення. Навчання тут відбувається за звичним шкільним розкладом. Для школярів і вчителів працює шкільний автобус. Щоранку він підвозитиме дітей та педагогів до місця навчання.

Як повідомлялось раніше, падіння стіни в Новоселівській школі сталося 28 листопада. Тоді обійшлося без постраждалих. За рішенням керівництва навчального закладу, жодні заняття в тій частині будівлі не проводилися вже протягом тривалого часу. Так само вся технічна база була переміщена з ненадійної ділянки ще задовго до самого випадку.

Наразі на місці інциденту працює спеціальна комісія.

            За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу