Кабінет Міністрів підтримав внесення змін до Бюджетного кодексу щодо можливості вишів мати рахунки в банках.

При цьому ВНЗ не втрачають статусу бюджетної установи, – про це написав на своїй сторінці у Фейсбуці міністр освіти і науки України Сергій Квіт:

1080“Сьогодні відбулося важливе засідання Кабінету Міністрів, на якому після бурхливого обговорення ми внесли зміни до Бюджетного кодексу України. А точніше, запропонували спеціальний законопроект, що його, сподіваюся, ближніми днями підтримає Верховна Рада”, – пише міністр освіти і науки. Він уточнює, що йдеться “про можливість для українських вищих навчальних закладів вивести свої спецфонди з Казначейства й обслуговуватися в банках без втрати статусу бюджетної установи.”

Крім того, Сергій Квіт зауважує, що “це важливий здобуток на шляху розвитку університетської автономії. Практично весь уряд підтримав пропозицію Міністерства освіти і науки України про запровадження фінансової автономії ВНЗ. Прошу всіх друзів працювати зі своїми знайомими народними депутатами з метою лобіювання прогресивних ідей. Помалу виходимо з пострадянської стагнації вищої освіти”.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *