У День Збройних сил України делегація факультету української філології УДПУ імені Павла Тичини відвідала поранених бійців АТО у Головному військовому клінічному госпіталі м. Києва.

Студенти та викладачі приїхали до поранених героїв не з порожніми руками – привезли бійцям солодощі і молочні вироби, зібрану матеріальну допомогу, а також власноруч виготовлені обереги.

Гарним душевним подарунком героям став підготовлений студентами невеликий концерт. Піднімали дух пораненим солдатам віршами, піснями та гумористичними мініатюрами. Воїни теплими оплесками вітали кожен студентський виступ, а наприкінці відвідин подякували студентам і викладачам за гостинці та увагу.

Зустріч із пораненими змусила студентів-словесників ще раз замислитися над сутністю надважливих для сучасної молоді категорій – патріотизм, щастя, добро, надія… Студенти були вражені мужністю бійців, їхньою силою волі та оптимізмом. На думку молоді, поранені солдати потребують не тільки матеріального забезпечення, а й людського розуміння та моральної підтримки, які є такими ж дієвими засобами, як і найефективніші лікарські препарати.

Відділ, зв’язків з громадськістю
Уманського державного педагогічного
університету імені Павла Тичини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу