Студент ІV курсу факультету суспільних наук і міжнародних відносин Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара Андрій Говоров виграв бронзову медаль Чемпіонату світу з плавання на короткій воді, що проходив із 3 по 7 грудня 2014 року в місті Доха (Держава Катар).

У запливі на дистанції 50 м батерфляєм дніпропетровець показав третій результат (22,49 сек.), поступившись переможцю з ПАР Чаду ле Кло на 0,54 секунди і представнику Федеративної Республіки Бразилія Ніколасу Сантосу, який відстав від ле Кло на 0,13 секунди.

Турнір 2014 року став рекордним за своїм представництвом: до Дохи приїхали команди з 171 країни світу. Всього в змаганнях взяли участь майже 1100 спортсменів. Україну на Чемпіонаті світу представляли вісім найсильніших плавців, серед яких були і двоє спортсменів із Дніпропетровщини: Андрій Говоров і Марія Лівер.

Титул бронзового чемпіона світу на короткій воді додався до численних нагород спортсмена. Зокрема, Андрій Говоров є майстром спорту міжнародного класу у спеціалізації «батерфляй» і «кроль». Він також багаторазовий переможець чемпіонатів і Кубків України, рекордсмен країни. Дворазовий чемпіон Перших юнацьких Олімпійських ігор у Республіці Сінгапур 2010 року, призер Чемпіонатів Європи та світу серед юніорів 2010 року, чемпіон Європи 2011 року, призер Чемпіонатів Європи 2012 та 2014 року, чемпіон Всесвітньої Універсіади з плавання на 50 метрів батерфляєм, бронзовий призер з плавання на 50 метрів вільним стилем, рекордсмен Європи серед юніорів. У складі дорослої збірної команди України брав участь у фінальних змаганнях Олімпійських ігор у Лондоні. За успішну спортивну діяльність нагороджений почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

За інформацією ДНУ імені О. Гончара

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу