У зоні проведення антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, військовослужбовці Збройних сил України надають всебічну підтримку та допомогу мирному цивільному населенню, повідомляє сайт Міністерства оборони України.

Офіцери групи цивільно-військового співробітництва та військові журналісти провідали хворих дітей, які лікуються в міській дитячій лікарні міста Слов’янська. Під час візиту офіцери передали медичній установі ліки для маленьких пацієнтів на загальну суму 10 тисяч гривен.

Як повідомив керівник групи координації цивільно-військового співробітництва Збройних сил України полковник Олександр Житник, під час проведення планової організаційної роботи було з’ясовано, що для якісного лікування діточок у лікарні існує потреба в окремих видах медичних препаратів.

За його словами, військовослужбовцями підрозділу було скоординовано роботу благодійників, волонтерських організацій і небайдужих громадян для вирішення цього проблемного питання.

– Люди відгукнулися. Вже через дві доби від благодійників із Києва надійшла адресна фінансова допомога на закупівлю ліків для маленьких пацієнтів лікарні. У присутності представників засобів масової інформації разом із працівницею медичної установи в одній з аптек ми закупили необхідні медичні препарати та передали їх у лікарню, – розповів полковник Олександр Житник. – Ми хочемо та намагаємося робити все, що від нас залежить, щоб усі діти Донбасу мали щасливе дитинство, були здоровими та ніколи не бачили жаху війни, – наголосив офіцер.

Головний лікар дитячої лікарні міста Слов’янська Валерій Світличний подякував військовослужбовцям за надану допомогу та піклування про маленьких мешканців Донеччини.

– Велика подяка нашим військовим за людяність і доброту сердець, – сказав він.  – Ми зі свого боку також готові надавати будь-яку допомогу армії. Мене переповнюють позитивні емоції. Сьогодні стало відомо, що для потреб відділення інтенсивної терапії та реанімації лікарні, військовослужбовці цивільно-військового співробітництва організували доставку вантажу з електричним генератором. Від щирого серця дякуємо вам!

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу