З ініціативи Шведського Інституту SI (Стокгольм), Академії наук прикладної радіоелектроніки та кафедри біомедичної інженерії 15 грудня в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбудеться круглий стіл на тему «Множинні аспекти проблеми безпеки в сучасному суспільстві: глобальний, регіональний і локальний рівні».

Під час його роботи планується обговорення різних аспектів безпеки, їх важливості і значення, виявлення виникаючих загроз і викликів у сучасному суспільстві. Тут будуть розглянуті можливості вивчення шведського досвіду, соціально-ринкової економіки, традицій демократії та інститутів з підтримки громадянського суспільства й розширення контактів зі співробітництва наукових і громадських організацій України та Швеції в рамках різних проектів, присвячених проблемам безпеки, а також кілька інших питань на цю актуальну тему.
Запланована участь представників Посольства Швеції в Україні, Харківської обласної державної адміністрації, ряду наукових і вищих навчальних закладів Харкова.

Прес-центр ХНУРЕ 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу