11 грудня в приміщенні актової зали Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулася зустріч студентів та працівників університету із заслуженим художником України, директором музею українського мистецтва у місті Таллінні (Республіка Естонія) Анатолієм  Лютюком. У рамках  проведення зустрічі Анатолій Лютюк презентував свій проект – книжку під назвою «Ковчег унікальних культур. Гуцульщина».

Почесними гостями заходу були начальник управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації Володимир Федорак, представник української діаспори в Польщі Михайло Вітушинський та  учасники проекту: Михайло Васильович Вишиванюк, івано-франківська художниця та поетеса Марія Корпанюк, викладач університету, заслужений художник України Василь Корпанюк.

«Робота над проектом тривала 5 років. Книга ілюстрована на папері ручної роботи. До неї  ввійшли 47 віршів, що їх написала поетеса Марія Корпанюк. До кожного з віршів підбирався окремий папір. На сторінках книги відображена історія та культура гуцульського краю», – розповів автор видання Анатолій Лютюк.

Під час зустрічі авторка віршів Марія Корпанюк прочитала деякі з них. На завершення презентації Анатолій Лютюк подарував для Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника один із примірників книжки  «Ковчег унікальних культур. Гуцульщина». Проректор університету з наукової роботи Андрій Загороднюк подякував за такий цінний подарунок та запевнив, що ця книга буде добрим дороговказом для навчального закладу.

За інформацією ПНУ ім. Василя Стефаника

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу