ЖДУ імені Івана Франка уклав угоду про наукову, навчальну і культурну співпрацю з Люблінським католицьким університетом Івана Павла ІІ (Республіка Польща).

Підписання документа відбулося під час перебування ректора ЖДУ імені Івана Франка Петра Сауха на урочистостях з нагоди 96-річчя від дня заснування Люблінського католицького університету Івана Павла ІІ.

Ректори українського та польського університетів уклали угоду про співпрацю з метою підвищення рівня викладання, розвитку наукових досліджень, обміну досягненнями в навчальній і науковій роботі, а також об’єднання зусиль у вирішенні питань і проблем у викладацькій, науково-дослідницькій і виховній роботі, обміну досвідом і поширенню освітніх технологій.

Сторони зобов’язалися співпрацювати в семи напрямах. Зокрема, взаємний обмін викладачами для читання лекцій; обмін науковцями для проведення наукових досліджень; підготовка спільних публікацій і інших праць за результатами наукових і науково-методичних досліджень; взаємний обмін науковою і навчальною літературою між бібліотеками і кафедрами; взаємний обмін досвідом в організації навчального процесу, навчальними планами з подібних напрямків і спеціальностей в контексті Болонського процесу; обмін студентами (навчання, практика, студентські наукові конференції) та спільна реалізація дослідницьких проектів, зокрема міжнародних грантів.

Для досягнення максимальної ефективності ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух та ректор Люблінського католицького університету Івана Павла ІІ Антоні Дембіньскі домовилися розвивати різні форми співпраці, зокрема організацію семінарів, наукових конференцій та виставок з участю організацій і фірм.

Термін дії угоди, укладеної між українським та польським університетами, – 5 років.

Прес-центр ЖДУ імені Івана Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу