Минулого тижня 55 підлітків із Донеччини вирушили до Одеської області на відпочинок та лікування до дитячого центру реабілітації «Сергіївка», що належить Молдові.

Цю поїздку організували управління у справах сім’ї та молоді Донецької облдержадміністрації та Міністерство соціальної політики України у співпраці з Урядом Республіки Молдова.

У «Сергіївці» є цілющі вода та грязі Шаболатського лиману, степове повітря, мінеральна вода. Дитячий центр має величезну паркову територію площею 17 га з безліччю скульптур та дитячих споруд. Крім того, тут працює відкритий басейн з підігрівом, ігрові майданчики, кінозал на 320 місць, бібліотека, танцмайданчик тощо.

– Центр реабілітації спеціалізується на пульмонології, кардіології, гастрології та лікуванні нейромоторних порушень. На IV зміну до «Сергіївки» ми направили 55 дітей у віці від 7 до 15 років, яким показане відповідне лікування. Тривалість зміни – 18 днів, – розповіла начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Лілія Золкіна.

Співпраця Донеччини з молдавським дитячим центром на Одещині системна. Так, протягом жовтня – грудня поточного року до «Сергіївки» від регіону направили вже 125 дітей, які перебувають на диспансерному обліку в медичних установах.

Донецька облдержадміністрація щиро дякує Урядові Республіки Молдова за безкоштовно організований відпочинок дітей Донецької області.

За матеріалами управління інформаційної політики та з питань преси облдержадміністрації

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу