У рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» мукачівські дільничні та правоохоронці кримінальної міліції у справах дітей провели низку заходів щодо виявлення і припинення фактів насилля у сім’ях. Так, у с. Н. Давидково Мукачівського району відбулось виїзне засідання за участі дільничних інспекторів міліції з вирішення проблемних соціальних питань. Про це йдеться на офіційному сайті Міністерства внутрішніх справ України.

У міліції заходи щодо запобігання насильству в сім’ї здійснює служба дільничних інспекторів. Майже щодня до цієї  служби надходять заяви чи повідомлення про  насилля. Найчастіше, як розповідають дільничні, від такого виду утиску страждають жінки, хоча трапляються й випадки, коли від фізичного насилля потерпають старенькі батьки, рідше чоловіки.

На виїзному засіданні було розглянуто проблеми кількох сімей села, де вчиняється насильство. На засіданні зокрема розглядали поведінку громадянина Ч. щодо своєї  колишньої  дружини,  вивчали проблеми шістьох неблагополучних багатодітних сімей тощо.

Із метою протидії всім формам насильства, що виникають у результаті протиправного вирішення тривалих сімейних конфліктів між правопорушником і потерпілим, дільничними Мукачівського міського відділу від початку акції  відпрацьовано всіх осіб, які перебувають на профілактичному обліку, як особи, що вчиняють насильство в сім’ї. Частину з них вкотре притягнуто до адмінвідповідальності, винесено захисні приписи та  офіційні попередження.

Підставою для вжиття заходів, – розповідає  старший дільничний інспектор Володимир  Магоч, – вважається відповідна заява. За результатами перевірки заяви (повідомлення) особі, яка вчинила насильство в сім’ї, виноситься офіційне попередження про неприпустимість вчинення насильства в сім’ї, і таку особу ставлять на профілактичний облік.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу