Із 17 грудня до 23 січня в Музеї історії міста Києва триватиме виставка авторських ляльок «Лялькові розваги». Окрім музею, організаторами заходу є Департамент культури та Київська громадська організація лялькарів «ДеСтиль», – повідомляє КМДА.

Відвідувачі зможуть ознайомитися з унікальним мистецтвом авторської ляльки, яка є вдалим подарунком на новорічні свята та окрасою для оселі.

На виставці будуть представлені роботи провідних українських дизайнерів. Також відвідувачі зможуть побачити живопис і графіку художників, ексклюзивні ялинкові прикраси, колекцію ведмедиків Тедді.

Крім того, будуть організовані майстер-класи з виготовлення ялинкових прикрас, різдвяних ангелів, написання листів до Святого Миколая.

Усі охочі зможуть узяти участь у благодійній акції «Подаруй дитині свято!», метою якої є збір новорічних подарунків для дітей-переселенців із зони АТО та тих, чиї батьки загинули, захищаючи Україну.

Урочисте відкриття виставки «Лялькові розваги» відбудеться 17 грудня о 17:00 в Музейно-виставковому центрі Музею історії міста Києва (вул. Б. Хмельницького, 7).

У програмі відкриття – вистава театральної майстерні «Театр маріонеток».

Для ЗМІ буде проведено прес-тур. Акредитація обов’язкова.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу