13 грудня в Житомирському державному університеті імені Івана Франка відбувся День відкритих дверей. Випускники 11 класів, їхні батьки, вчителі та всі охочі мали змогу ознайомитися з найкращим вищим навчальним закладом Поліського регіону.

Першим пунктом у подорожі університетом школярам і їхнім батькам було запропоновано прослухати історію про ЖДУ імені Івана Франка. Ректор університету Петро Саух розповів гостям закладу  про заснування, розвиток та особливості навчального закладу. Також ректор поділився з батьками інформацією про навчання у вищій школі.

«Навчання в нашому університеті справді складне. За «просто так» або «за відвідування» у нас оцінок не ставлять.  Ви повинні бути переконані в тому, що після того, як отримаєте диплом, роботодавець візьме вас на роботу», – наголосив ректор Петро Саух.

Відповідальний секретар приймальної комісії ЖДУ імені Івана Франка Володимир Чумак докладно пояснив батькам процедуру реєстрації та проходження ЗНО, нові правила вступу до вищого навчального закладу. А проректор із навчальної роботи університету Лариса Янович докладно та зрозуміло розтлумачила положення нового Закону «Про вищу освіту» і пояснила правила отримання стипендій.

Після офіційної частини майбутні студенти мали можливість познайомитися з викладачами університету, оглянути матеріально-технічну базу вишу. Гості також залюбки відвідували музеї навчального закладу, лекційні аудиторії.

Усі охочі фотографувалися на згадку про День відкритих дверей у Житомирському державному університеті імені Івана Франка на фоні банера з емблемами вищого навчального закладу.

Прес-центр ЖДУ імені Івана Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу