13 липня перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту Євген Суліма зустрівся з директором Альянсу Програми сприяння зовнішньому тестуванні в Україні (USETI) Яремою Бачинським.

У зустрічі також узяли участь: радник міністра Михайло Шмельов, заступник директора департаменту вищої освіти МОНмолодсьпорту Микола Фоменко та начальник відділу захисту інформації та інформаційно-технічного забезпечення Олександр Василевський.

Євген Суліма зазначив, що основним принципом співпраці МОНмолодьспорту з партнерами є бажання поліпшити  проведення вступної кампанії – 2012.

Водночас, наголошено на необхідності постійного взаємного інформування про хід вступної кампанії, яке повинно будуватися на принципах взаємоповаги та довіри, спільному бажанні вирішувати поточні робочі питання.

У свою чергу, Ярема Бачинський наголосив на необхідності підтримки таких принципів та засад, і зазначив, що Альянс Програми сприяння зовнішньому тестуванні в Україні й надалі буде активним партнером в організації проведення вступної кампанії 2012 року.

Окрім цього, учасники зустрічі наголосили на основному принципі вступної кампанії 2012 року – не створювати штучної інформаційної напруги навколо вступного процесу, а навпаки – робити все можливе, щоб допомогти цьогорічним вступникам подати заяви на вступ до вищих навчальних закладів у спокійній та доброзичливій атмосфері.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу