Днями Житомирський державний університет імені Івана Франка зустрічав гостю з Франції – професора менеджменту Політехнічного університету міста Нант Анук Гревін.

За час перебування в українському університеті науковець із Франції Анук Гревін найперше поспілкувалася з ректором ЖДУ імені Івана Франка Петром Саухом.

Потому професор, яка читає лекції в університетах від Латинської Америки до Азії, провела для студентів соціально-психологічного факультету університету тренінг «Економіка та Менеджмент праці. Реляційні блага, премії та стимули». Анук Гревін ділилася зі студентами не лише результатами своїх досліджень, а й досвідом роботи своїх друзів-колег із Франції. Під час заняття студенти аналізували рефлексії про роль менеджера та виклики, які поставлені перед ним у виконанні свого завдання.

«Основною проблемою на сьогодні є те, що керівники втрачають контакт зі своїми підлеглими. Компанії надзвичайно зайняті своєю діяльністю і не спрямовані на своїх робітників», – пояснила професор Анук Гревін.

Через діалог, вправи і рольові ігри франківці аналізували різні стилі управління та їх наслідки на робочому місці. Крім того, майбутні менеджери та економісти поглиблювали свої знання з таких тем, як мотивація, оцінка, управління, автономія, влада, визнання. Також професор дала грутновні роз’яснення, що таке праця, і розповіла про характеристики особистісно-орієнтованого управління. Франківці із задоволенням слухали лекцію французького професора, ставили запитання та активно долучались до роботи.

Зауважимо, що під час перебування в ЖДУ імені Івана Франка професор менеджменту Політехнічного університету міста Нант Анук Гревін зізналася, що вперше перебуває в країнах пострадянського простору, зокрема в Україні, і дуже шкодує, що не змогла вивчити хоча б кілька слів українською.

Прес-центр ЖДУ імені Івана Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу