У тяжкий для нашої країни час педагогічний колектив і студенти Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну виявляють єдність та згуртованість, підтримуючи бійців АТО. Ми шануємо і поважаємо мужніх захисників, які відстоюють мир для нашої держави. Тому головною метою всіх виховних заходів, спортивних змагань, що проводяться у коледжі, є виховання в студентів патріотизму, гордості за свою державу, свій навчальний заклад, формування в молоді життєво-необхідних, професійно-прикладних умінь і навичок.

Напередодні Дня захисника Вітчизни в спортивній залі Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну відбулися військово-спортивні змагання для юнаків коледжу. Подібні змагання в коледжі проводяться вперше. Тому до підготовки підійшли творчо і готувалися заздалегідь. Програма змагань була складена так, щоб навантаження було різнобічним, щоб змагання були цікавими для глядачів, щоб усупереч усім думкам переміг не найсильніший, а найбільш пристосований до життя юнак, який має силу волі, величезне прагнення перемогти, вміє долати труднощі та хвилювання.

Юнаки взяли участь у семи конкурсах:

·       «Мінне поле».

·       Найсильніший (підтягування).

·       Жартівливий конкурс «Збери волю в кулак».

·       «Військова витримка».

·       «Наряд на кухню».

·       «Влучний стрілець».

·       «Військові навчання».

Голова журі, директор коледжу Степура А.О., підбиваючи підсумки змагань, привітала учасників із Днем захисника Вітчизни і наголосила, що  шлях учасників до перемоги був дійсно складним. Ці змагання стали справжнім випробуванням мужності, сили волі, витримки.

Переможцями змагань «Шлях до перемоги» стали студенти:

І місце – Оленин Ігор (гр. К 4).

ІІ місце – Давидов Дмитро (гр. Кс-1).

ІІІ місце – Демченко Владислав (гр. С 5-6).

Вітаємо переможців змагань! Усі учасники змагань отримали дипломи і пам’ятні подарунки. Переможцю вручено Кубок.

 Л. Журавель, керівник фізичного виховання
Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу